एनआरएनए साउदी अरबमा नयाँ सदस्यहरूको आगमन ।

nrna logo

१७ डिसेम्बर, २०१६ साउदी अरब ।

गैरआवासिय नेपाली संघ साउदी अरबमा नयाँ सदस्यहरू आबद्ध हुने क्रम बढ्दैछ । एनआरएनए एनसिसि साउदि अरब मातहातमा रहेका बिभिन्न क्षेत्रिय तथा स्थानिय समितिहरूमा तपशिलमा उल्लेखित नयाँ सदस्यहरू थप हुनुभएको छ । नयाँ सदस्यहरूलाइ गैर आवासिय नेपाली संघ साउदी अरब न्यानो स्वागत गर्दछ साथै सदस्यता पञ्जिकृत गराइ सहयोग पुराउने जिम्मेवार एनआरएनए पदाधिकारीहरू प्रति गैर आवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद साउदी अरब हार्दिक आभार तथा धन्यवाद प्रकट गर्दछ ।

पञ्जिकृत हुने सदस्यहरूको बिवरणः

क- पुर्बी क्षेत्र, अलखोबर स्थानिय समन्वय समितिः

सदस्यता नंः   सदस्यको नाम

3939 Tulasiram Acharya-तुलसीराम आचार्य
3940 Youbraj Giri-युवराज गिरी
3941 Govinda KC – गोविन्द के. सी.
3992 Juju Mohan Shrestha
3993 Anji Kumar BK
3994 Raj Kumar Rai
3995 Yagya Kumar Rai
3996 Sajan Magar
3997 Binod Kumar Shrestha
3998 Suman Lama
3999 Dipendra Khadka
4000 Sita Ram Bhatta
4001 Ranjan Tamang
4002 Bikram Khadka
4003 Purna Bdr. Dhamala
4058 Gajendra Dhimal
4059 Dipak Bista
4060 Tika Bdr. Darji
4061 Sanjib Kumar Silwal
4075 Nar Bahadur Gurung
4076 Khim Kanta Aryal
4077 Surendra Yadav
4078 Khim Bahadur Thapa
4079 Jagat Man A. Magar
4080 Lal Bahadur Tamang
4148 Gynendra GM
4149 Rajesh Datt Bhatt

पुर्बी क्षेत्र, कतिफ-तारूत स्थानिय समन्वय समितिः

सदस्यता नंः   सदस्यको नाम

4138 Minu Prasad Thapa
4139 Mohan Bahadur Neupane
4140 Narayan Bahadur Thapa
4141 Ganga Bahadur Pardhan
4142 Harka Bahadur Kumar
4143 Ram Kumar Yadab
4144 Khem Bahadur Gurung
4145 Money Raj Rai
4146 Bir Bahadur Chnauja
4147 Hari Prasad Sunari Thapa

पुर्बी क्षेत्र, जुबेल स्थानिय समन्वय समितिः

सदस्यता नंः   सदस्यको नाम

3838 Bhawani Prasad Baral-भवानी प्रसाद बराल
3942 सागर अधिकारी
3943 कृष्ण पुरी
3944 प्रेम बहादुर खान्गतांग
3945 मंगल बहादुर थिंग
3946 डोर बहादुर रानाभाट
3947 मान बहादुर परिवार
3948 सुनिल कुमार मण्डल
3949 होमनाथ लामी छाने
3950 रबिन्द्र महत
3951 राजन कुमार राय
3952 रैफुल आलम अन्सारी
3953 राज किशोर दास
3954 गणेश कुमार बिक
3955 PRAKASH BISHWAKARMA
3956 SHAMBHU PRASAD KADEL
3957 RAM KRISHNA GHIMIRE
3958 PRAMOD KUMAR GUPTA
3959 SHYAM TAMANG
3960 GANESH PRASAD ARYAL
3961 NAWARAJ BASNET
3962 KAMAL BAHADUR KHATRI
3963 SHASHI KUMAR AALE
3964 ABHISHEK RANABHAT
3965 SABUT SHING TAMANG
3966 KHACHENDRA RAJ TIMALSINA
3967 RAJAN KUMAR B.K.
3968 BHAWANI PRASAD TIMALSINA
3969 CHANDRA BAHADUR LIMBU
3970 MIN BAHADUR GURUNG
3971 BISHNU PRASHAD NYUPANE
3972 RAJAN SUBEDI
3973 BHOLA BAHADUR KHATRI
3974 BALARAM KHATRI
3975 TOPH BAHADUR GURUNG
3976 BINOD SHARMA
3977 KHADKA AALE
3978 TIKARAM AALE
3979 BRIT BAHADUR TAMANG
3980 EKARAJ LOHANI
3981 HOHAN KUMAR AALE
3982 BIMAL PRASAD NYUPANE
3983 TARA B.K.
3984 RAM BAHADUR KHADKA
3985 KRISHNA PRASHAD PARAJULI
3986 MILAN BIMALI
3987 NAINA BAHADUR SHRESTHA
3988 DIPAK UPERETI
3989 KRISHNAHARI BARAL
3990 PRASHANT SAMAL MAGAR
3991 DURGA KUMAR SHRESTHA
4161 UDAYRAM CHAPAGAIN
4162 BISHNU BAHADUR KARKI
4163 KISAN KSHETRI
4164 TANK PRASAD DHAKAL
4165 RAJENDRA BISWOKARMA
4166 KRISHNA PRASAD ADHIKARI
4167 RAM BAHADUR SUNAR
4168 SANJIB SUNAR
4169 PRAKSH CHANDRA BARAL
4170 LAL BAHADUR B.K.
4171 SAJAN SUNAR
4172 ISHWOR B. K.
4173 JIBAN SUBEDI
4174 TIKARAM TAMANG
4175 KRISHNA CHAUDHARI
4176 RAM PRASAD CHAUDHARI
4177 PUSPA CHAUHAN
4178 RAMESH BAHADUR SHRESTHA
4179 DIL BAHADUR PURBACHHANE
4180 KHEL BAHADUR BASNET
4181 BIRENDRA KUMAR NEPALI
4182 BASANT K.C.
4183 CHHABIRAM BASTOLA
4184 SOM KUMAR NEPALI
4185 PUNYA PRASAD MISRA
4186 TIL BAHADUR GHARTI
4187 SHANTOSH THAPA MAGAR
4188 PRASHURAM DAHAL
4189 SANJAY YONJAN
4190 SURAJ KARKI
4191 SURAJ KUMAR RIJAL
4192 KAPIL LAMICHHANE
4193 BIRENDRA PRASAD CHAMLAGAIN
4194 LAPTOB BATO
4195 BISHNU KUMAR TAMANG
4196 SUJIT GAIRE
4197 ROSHAN P. PUDASAINI
4198 BISHAL ARYAL
4199 NISHCHAL BISTA
4200 RESHAM PRASAD SUBEDI
4201 PHADKNATH SAPKOTA
4202 RAJU KUMAL
4203 BISHNU PRASAD KOIRALA
4204 PREM BAHADUR MIJAR
4205 RAJU SHRESTHA
4206 ARJUN BARAL
4207 MAN BAHADUR NEPALI
4208 HARI CHANDRA GHIMIRE
4209 TANK PRASAD BHANDARI
4210 DAL BAHADUR SUNAR

पुर्बी क्षेत्र, दम्माम स्थानिय समन्वय समितिः

सदस्यता नंः   सदस्यको नाम

4127 Amar Bahadur Rana
4128 Om Magar
4129 Shakti Puri
4130 Maite Sing Tamang
4131 Yam Bahadur MaGAR
4132 Tilak Thapa
4133 Amit Maharjan
4134 Resham Bahadur Nepali
4135 Keshar Bahadur Budhathoki
4136 Padam Bahadur Magar
4137 Saurav Acharya
4150 NANIRAM SHRESTHA
4151 LEKH BAHADUR SHRESTHA
4152 BASANTA BASNET
4153 BAM BAHADUR THAMSUHANG
4154 BHANU CHAND
4155 MANTLAL RAJBANSHI
4156 Sujan rai
4157 Jaya bhakta rai
4158 SURENDRA KHADKA
4159 REWAT BANIYA
4160 NAGENDRA KHADKA

मध्य रियाद क्षेत्रिय समन्वय समितिः

सदस्यता नंः     सदस्यको नाम

3844 Dipen Chaudhary

पश्चिम जेध्दा क्षेत्रिय समन्वय समितिः

सदस्यता नंः     सदस्यको नाम

3839 Raju Tamang-राजु तामाङ
3840 Shankar Moktan-शंकर मोक्तान
3841 Santosh Gurung-सन्तोष गुरूङ
3842 Bijay Hemram-बिजय हेमराम
3843 Ranga Bomjan-रङ बोम्जन
4062 Suman Rana Magar
4063 Kailash Khadka
4064 Dhuna Tudu Buddi Tudu
4065 Chiranjibi Paudel
4066 Purna Bahadur Magar
4067 Chakra Pani Aacharya
4068 Santa Bahadur B.K.
4069 Bhabindra Kumar Bista
4070 Raj Kumar Chaudhary
4071 Bhakta Bahadur Karki
4072 Anil Sharma
4073 Kul Prasad Subedi
4074 Neel Prasad Pokhrel
4081 Suprim Tamang
4082 Dharmi Thakuri
4083 Min Bahadur Magar
4084 Ambar Bahadur Tamang
4085 Shiba Raj Bhandari
4086 Suman Sharma
4087 Prasant Khatri
4088 Chandra Lawati
4089 Asta Bahadur B. K.
4090 Rabi Khadka
4091 Bednidhi Chapagai
4092 Dev Raj Khatri
4122 Ram Prasad Sapkota
4123 Homraj Bastola
4124 Ram Saran Adhikari
4125 Arbinda Thapa
4126 Yubaraj Chaudhary

ताबुक क्षेत्रिय समन्वय समितिः

सदस्यता नंः     सदस्यको नाम

4008 LILA NATH HUMAGAIN
4009 DIPAK PUDASAINI
4010 MANOJ BARAL
4011 CHANDRA BAHADUR NEUPANE
4012 YOUBARAJ POKHREL
4013 MANOJ SHAH KANU
4014 KUBER GHIMIRE
4015 DEVI BAHADUR KARKI
4016 YOGESH KUMAR SHARMA
4017 RAMKRISHNA BHANDARI
4018 PREM NARAYAN SHRESTHA
4019 MACHHINDRA LIMBU
4020 NIRMAL GIRI
4021 JIBAN RAI
4022 BISHAL PRADHAN
4023 RAMESH CHAMLING
4024 PRABIN SITAULA
4025 SANTA PAUDEL
4026 SANDESH KARKI
4027 SHIVA B. K.
4028 NIMA TAMANG
4029 DOLESHWAR NIRAULA
4030 NARA BAHADUR KHATIWADA
4031 CHUDAMANI PANTA
4032 BISHNU GAIRE
4033 YAM BAHADUR GURUNG
4034 DIPAK KARKI
4035 BIRENDRA THAPA
4036 BIKRAM TIMALSINA
4037 TOP BAHADUR DISHA
4038 DIPAK BASNET
4039 TULASI PRASAD KOIRALA
4040 TEK BAHADUR BHUJEL
4041 ANIL MANDAL
4042 PREM GHIMIRE
4043 BINOD B. K.
4044 RAM BAHADUR LAMA
4045 DHAN BAHADUR GURUNG
4046 RAM BAHADUR BHANDARI
4047 DIPENDRA BASNET
4048 RESHAM ROKAHA
4049 BIRENDRA DHAKAL
4050 UTTAM SUNAR
4051 KAMAL THAPA
4052 JIBAN GOLE
4053 YUBRAJ TAMANG
4054 MILAN RAI
4055 RAJU GURUNG
4056 SHYAM DANGAL
4057 DIPAK ADHIKARI

अलकासिम क्षेत्रिय समन्वय समितिः

सदस्यता नंः     सदस्यको नाम

3845 Raj Kumar Yadev
3846 Anil Thapa
3847 Samir Tuladhar
3848 Mohan Shrestha
3849 Raju Lama
3850 Binayak Bhandari
3851 Lokendra Bahadur Shahi
3852 Hari Bahadur Khadka
3853 Sujan Shrestha
3854 Bijay Gurung
3855 Hik Bahadur Magar
3856 Tika Ram Limbu
3857 Raju Sharma
3858 Suman Dahal
3859 Manraj Sunuwar
3860 Seikh Jamsaid Saikh
3861 Dhan Shrestha
3862 Nirpa Raj Jaishi
3863 Bal Bahadur GC
3864 Lal Bahadur Pun
3865 Dipendra Gharti
3866 Pitamber Pokhrel
3867 Balram Humagai
3868 Min Bahadur Shrestha
3869 Mohan Thapa
3870 Surya Giri
3871 Bijay Tamang
3872 Hari Bahadur Thapa Magar
3873 Mohan Sing Rai
3874 Kumar B.K
3875 Gopal B.K
3876 Bhim Bahadur B.K
3877 Dorje Lama
3878 Raj Kumar Shrestha
3879 Rudra Sapkota
3880 Remant
3881 Tirtha Raj
3882 Keshav adhikari
3883 Bhanu Gharti Magar
3884 Dhan Kumar dhakal
3885 Manoj sharma paudel
3886 Bijaye Tamang
3887 Madan Sunar
3888 Gobinda bahadur thapa
3889 Kamal Parshad
3890 Shambu Dahal
3891 Dala nath rimal
3892 Arbin kumar mehata
3893 Lalit Kumar Rana
3894 Khem Bahadur chaudhari
3895 Saroj Kumar Gupta
3896 Amrit Lal chaudhari
3897 Ram Dhyan Sah
3898 Narnedra Kalwar
3899 Dev Bahadur Dura
3900 Sanajy Kumar Sah
3901 Pheku Mandab
3902 Tahal Giri
3903 Bindeshor Sah
3904 Raj Kumar Thakur
3905 Dhan Bahadur Rana
3906 Dilli Kumar Shrestha
3907 Dhan Bahadur Mukhiya
3908 Abdul Manan
3909 Gyan Bahadur bk
3910 Rajin Gandharba
3911 Siban Lal chaudhari
3912 Bachan Tachamo
3913 Yogendra Kumar rai
3914 Suresh kumar thapa
3915 BIJAYA RAI SANTI
3916 DANURI SHREPA
3917 BOM BAHADUR BUDHA
3918 RAJ KUMAR BK
3919 PADAM TAMANG
3920 ANIL KUMAR KAHAR
3921 KHUSI LAL CHAUDHARY
3922 KRISHNA B ADHIKARI
3923 ARJUN B. K
3924 RIK BAHADUR RANA
3925 BINAY BUDHATHOKI
3926 DEVENDRA KATUWAL
3927 ARJUN RAI
3928 MANOJ KUMAR BISTA
3929 Kali Bahadur biswakarma
3930 Shibji Rai
3931 Som Gurung
3932 Chandra Bahadur Adhikari
3933 Sailendra Kumar Yadav
3934 Shushil Kumar Upadhyaya
3935 Rasku Lal Rai
3936 Bikash Pardhan
3937 Raj Kumar Timalsina
3938 Dinesh Rana
4004 BIJAYA SUBBA
4005 TIRTHA BAHADUR THOKAR
4006 SANTOSH BISHOWKARMA
4007 ARJUN BISHOWKARMA
4093 Nabin rai
4094 Rana Bahadur Ghale
4095 Sagar Khakurel
4096 Girija Shrestha
4097 Dirga Narayan
4098 Manoj Kumar Chaudhari
4099 Purna Kumar
4100 Tej Bahadur Budhathoki
4101 Rajesh Kumar Yadhav
4102 Bal Bahadur Thapa
4103 Bal Bahadur Giri
4104 Madan Dahal
4105 Bijaye Tamang
4106 Gopal Adhikari
4107 Kiran Kumar Shrestha
4108 Kishor Thapa
4109 Khil Bahadur Pariyar
4110 Ramchanadra Bharti
4111 Megh Bahadur
4112 Suman Giri
4113 Chabi Lal Thapa
4114 Raju Dhungel
4115 Surendra Tumbahangphe
4116 Adhir Sharma
4117 Bishnu Chaudhary
4118 Bishnu Prasad Pandey
4119 Balbir Khatri
4120 Bubab Sampang Rai
4121 Kali Bahadur Bishwakarma

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.