सांगठानिक संरचना, गैर आवासीय नेपाली संघ साउदी अरब

(PDF फाइलका लागि यहाँ थिच्नुहोसःसांगठानिक संरचना, गैर आवासीय नेपाली संघ साउदी अरब

सि. न. नामावली पद सम्पर्क नं इमेल ठेगान
एनसिसी साउदी अरबः
नारायण पासवान अध्यक्ष 00966595197654 npaswan19@yahoo.com
डमर कुमार यादब बरिष्ठ उपाध्यक्ष 00966596563050 damaryadav123@yahoo.com
ध्रुब कुमार रिजाल उपाध्यक्ष 00966505910744 eaakash@yahoo.com
उषा के.सी. महिला उपाध्यक्ष 00966503825635 ushamanjit@yahoo.com
चन्द्र प्रकाश भन्डारी उपाध्यक्ष 00966581996425 cp_bhandari@yahoo.com
भक्त बहादुर हमाल उपाध्यक्ष 00966555347025 bhakta_hamal@yahoo.com
तेज थापा महासचिव 00977504438377 sarshangam@gmail.com
बिशाल कुमार श्रेष्ठ सचिव 00966535470253 shr.bishal@hotmail.com
मोहम्मद जैनुल अव्दिन कोषाध्यक्ष 00966507991467 abdin_jainul2004@yahoo.com
१० योगेन्द्र बहादुर श्रेष्ठ सह-कोषाध्यक्ष 00966 597974011  shresthayogen.ys@gmail.com
११ रबिना अर्याल महिला संयोजक 00966544235035 aryalrabina56@gmail.com
१२ राज कुमार श्रेष्ठ युवा संयोजक 00966501684064 rajstha18399@yahoo.com
१३ उमेश भट्टराई प्रबक्ता 00966596251661 umeshajas@gmail.com
१४ दिपक शाही ठकुरी सदस्य 00966567490975 shahideepak20@gmail.com
१५ भक्त राइ सदस्य 00966583270440 rair160@gmail.com
१६ बिष्णु पोख्रेल सदस्य 00966500924097 bishanupokharel@yahoo.com
१७ भोला नाथ पौडेल सदस्य 00966598334109 paudel2011@gmail.com
१८ रोशन कुमार श्रेष्ठ सदस्य 00966545226844 roshan_unique@yahoo.com
१९ मनोज बराल सदस्य 00966599353414 baralmanoj44@gmail.com
२० भुपेन्द्र लामा सदस्य 00966591227047 bhupendra.lama@yahoo.com
२१ शरद शर्मा सदस्य 00966582588700 sharadks57@gmail.com
२२ सुप्रिप गोले सदस्य 00966500157651 suprimtamang@ymail.com
२३ रिक्तपद सदस्य
पदेन सदस्यहरूः
अर्जुन थापा ताबुक क्षेत्रिय अध्यक्ष 00966544994328 arjunthapakhulal@gmail.com
रम्जान दिन मिया अलकासिम क्षेत्रिय अध्यक्ष 00966593466985 ramjan.dinmiya@gmail.com
राज कुमार गिरी पश्चिम जेद्धा क्षेत्रिय अध्यक्ष 00966541596751 rajgiri_2001@yahoo.com
कृष्ण श्रेष्ठ जिजान क्षेत्रिय अध्यक्ष 00966544848768 rajgiri_2001@yahoo.com
अनुजा थापा पुर्वी क्षेत्र क्षेत्रिय अध्यक्ष 00966596118117 anujathapa1111@gmail.com
सल्लाहकार मण्डल
यास्मिन बेगम सल्लाहकार 00966583539399 yasmin_raj2002@yahoo.com
रमेश भन्डारी सल्लाहकार 00966543312837 r2bhandari@yahoo.com
संरक्षक मण्डल
पुरूषोतम दास श्रेष्ठ संरक्षक 00966504273163 purushee@hotmail.com
बिमल गौतम संरक्षक 00966509995016 bimalgautam2000@yahoo.com
बिरेन्द्र कुमार चौधरी संरक्षक 00966540547829 birendra888@yahoo.com
ओम घले संरक्षक 00966534510942 omghale2017@gmail.com
आइसिसी पदाधिकारी
जोन अर्याल आइसिसी सदस्यः 00966500490398 johnaryal365@gmail.com
धरम के. सी. आइसिसी सदस्यः 00966567659775 dharamkc@yahoo.com
एनआरएनए राष्ट्रिय समन्वय परिषद् साउदी अरब अन्तर्गतका क्षेत्रिय तथा स्थानिय समितिहरूः
क्षेत्रिय समन्वय समिति ताबुक
क्षेत्रिय समन्वय समिति अलकासिम
क्षेत्रिय समन्वय समिति जेद्धा
क्षेत्रिय समन्वय समिति जिजान
क्षेत्रिय समन्वय समिति पुर्वी क्षेत्र
५.१ स्थानिय समन्वय समिति दम्माम
५.२ स्थानिय समन्वय समिति अलखोबर
५.३ स्थानिय समन्वय समिति अव्किक-अलहासा
५.४ स्थानिय समन्वय समिति जुबेल
५.५ स्थानिय समन्वय समिति कतिफ-तारूत
५.६ स्थानिय समन्वय समिति रहिमा

१. ताबुक क्षेत्र क्षेत्रिय समन्वय समिति २०१९ – कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
अर्जुन थापा अध्यक्ष arjunthapakhulal@gmail.com
नर बहादुर खतिवडा बरिस्ठ -उपाध्यक्ष rajulilarr98940@gmail.com
छत्र बहादुर थापा उपाध्यक्ष rajuthapa3324@yahoo.com
युबराज पोख्रेल सचिव yubrajpokhrel68@yahoo.com
१३ संजिव पराजुली सह-सचिव parajuli.sanjip@gmail.com
देवी बहादुर सुतारकार्की कोषाध्यक्ष devisutarkarki@gmail.com
कुबेर घिमिरे सहकोषाध्यक्ष
राजु खनाल प्रवक्ता rajukhanai@gmail.com
प्रकास थापा युवा संयोजक
दिपक कार्की सदस्य
१० राज कुमार श्रेष्ठ सदस्य
११ लिला नाथ हुमागाई सदस्य
१२ दिल बहादुर परियार सदस्य
१४ ओम थापा सदस्य
१५ खेम राज खत्री सदस्य
सल्लाहकार/संरक्षक
भक्त हमाल संरक्षक bhamal@smsaexpress.com
हेमन्त बस्नेत सल्लहाकार
कृष्ण भुजेल सल्लहाकार

२. अलकासिम क्षेत्र क्षेत्रिय समन्वय समिति २०१९  – कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
रम्जान दिन मियाँ अध्यक्ष ramjan.dinmiya@gmail.com
कृष्ण अधिकारी उपाध्यक्ष krishnaadhikari380@gmail.com
बिष्णु रावल सचिब bishnu.effortsinfo@gmail.com
ध्रुब राज कटुवाल सह-सचिब dhurba_kc2001@yahoo.com
रोहित घिमिरे कोषाध्यक्ष Grohit76@yahoo.com
चिरिन्जीबि अर्याल सह-कोषाध्क्ष chiran_22@hotmail.com
नुरुल जामा अन्सारी प्रबक्ता ajnurul@hotmail.com
सुर्य गिरि सदस्य suryag917@gmail.com
गोबिन्द आले मगर सदस्य bibekale77@gmail.com
१० चिरन कटुवाल सदस्य chirankatwal1@gmail.com
११ काजि कन्धवा सदस्य kagimankandangwa@gmail.com
१२ बिनोद खड्का सदस्य khadka.binod99@yahoo.com
१४ बल बहादुर गिरी सदस्य Balbahadur05510@gmail.com
१३ विर बहादुर तामाङ सदस्य bir18238@gmail.com
१५ रिक्त (पछि मनोनित गरिने) सदस्य
सल्लाहकार/संरक्षक
रमेश भण्डारी संरक्षक R2bhandari@yahoo.com
विशाल कुमार श्रेष्ठ प्रमुख सल्लाहकार shr.bishal@hotmail.com
मनिष कोईराला सल्लाहकार manishkoirala15@gmail.com
योगेन्द्र बहादुर श्रेष्ठ सल्लाहकार shresthayogen.ys@gmail.com
राज कुमार श्रेष्ठ सल्लाहकार rajstha18399@yahoo.com

३. पश्चिम जेद्धा क्षेत्र क्षेत्रिय समन्वय समिति २०१९ – कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
राज कुमार गिरी अध्यक्ष rajgiri_2001@yahoo.com
चेतनाथ निरौला उपाध्यक्ष anukul5245@gmail.com
रुद्र प्रसाद गिरी सचिब rudraprasad193@gmail.com
अर्जुन गिरी सह-सचिब arjun.giri47@gmail.com
राजेश काफ्ले कोषाध्यक्ष rajeshkafle1976@gmail.com
राम थापा मगर सह कोषाध्यक्ष ramthapamagar280@gmail.com
रबिन शर्मा सदस्य rabzit93@yahoo.com
इश्वरी विस्ट सदस्य ishwari1037@gmail.com
राम धिताल सदस्य ramdhital@hotmail.com
१० बिनोद न्यौपाने सदस्य neupanebinod773@gmail.com
११ प्रशान्त आचार्य सदस्य prashantacharya021@gmail.com
१२ संजीव गुरुङ सदस्य grg.khemzung@gmail.com
१४ लक्ष्मी थापा मगर महिला सदस्य laxmimagar671@gmail.com
१३ रिक्त (पछि मनोनित गरिने) सदस्य
१५ रिक्त (पछि मनोनित गरिने) सदस्य
सल्लाहकार मण्डल
रामराधा घिमिरे सल्लाहकार imxalradha@gmail.com
भिम गुरुङ सल्लाहकार gurung_bhim@yahoo.com
बेद गुरुङ सल्लाहकार bed.gurung4@yahoo.com
सुप्रिम तामांग सल्लाहकार suprimtamang@ymail.com
ध्रुब रिजाल सल्लाहकार aakash422@gmail.com

४. जिजान क्षेत्र क्षेत्रिय समन्वय समिति २०१९ – कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

कृष्ण कुमार श्रेष्ठ अध्यक्ष imfokrishna@yahoo.com
पिताम्बर आले उपाध्यक्ष pitamale22@gmail.com
उमेश श्रेष्ठ सचिब umesh_19stha@yahoo.com
रबिन्द्र तमाङ्ग कोषाध्यक्ष rabinmoyan12@gmail.com
खगेन्द्र गिरि युवा संयोजक khagengiri16@gmail.com
दोल बहादुर आले मगर सदस्य sameeralemagar42@yahoo.com
माथ्बर सिङ्ग घर्ति मगर सदस्य mathbarg@gmail.com
ठाकुर कृष्ण शर्मा सदस्य bibas_sharma24@yahoo.com
दिपक बस्नेत सदस्य deepakbasnet24@gmail.com
१० लिला बाहादुर बुढाथोकी सदस्य
११ रिक्त (पछि मनोनित गरिने) सदस्य
सल्लाहकार मण्डल
खिमानन्द पौड्याल सल्लाहाकार Surajpaudel030@gmail.com
लाल बहादुर मगर सल्लाहाकार magarlal@gmail.com
दिलिप श्रेष्ठ सल्लाहाकार erdilipshrestha@gmail.com

५. पुर्वी क्षेत्र क्षेत्रिय समन्वय समिति २०१९- कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
अनुजा थापा अध्यक्ष anujathapa1111@gmail.com
विनय रौनियार उपाध्यक्ष binayrouniyar1234@gmail.com
तुल्सिराम आचार्य सचिव tulsiradang@gmail.com
इन्दिरा श्रेष्ठ सह-सचिव indira3675@yahoo.com
दिपक ढुङ्गाना कोषाध्यक्ष dibb4u@gmail.com
रामजतन यादव सह-कोषाध्यक्ष ramjatanyadab11@gmail.com
शुक्र मोक्तान प्रवक्ता dearshukra@yahoo.com
लोकेन्द्र फियाक सदस्य lokendra.phiyak2040@gmail.com
बलराम थापा सदस्यमा questbalram@gmail.com
१० हरी सुवेदि सदस्य
११ कृष्ण प्रसाद सिग्देल सदस्य krishsigdel44@gmail.com
१२ राज कुमार ढकाल सदस्य
१३ लोक बहादुर सदस्य lokbahadurdahal5566@gmail.com
१४ हरी लम्साल सदस्य harilamsal38@gmail.com
१५ नबिन सुबेदी सदस्य nabinsubedi682@gmail.com
सल्लाहकार मण्डल
चन्द्रमणि भण्डारी सल्लाहकार bhandaricm2002@yahoo.com
नरेन्द्र कार्की सल्लाहकार thenbk9@gmail.com
तेज थापा सल्लाहकार sarshangam@gmail.com
चित्र कुमार राई सल्लाहकार chamlingchitra@gmail.com

५.१ दम्माम स्थानिय समन्वय समिति २०१९- कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
शंखर भट्टराई अध्यक्ष sh.bh46@gmai.com
टिका राम भुसाल उपाध्यक्ष tika4ram7@gmail.com
रमेश भट्टराई सचिव rames9570@gmail.com
राजेन्द्र पन्त सह-सचिव pantrabi11@gmail.com
प्रेम इजम लिम्बु कोषाध्यक्ष premlimbu813@yahoom.com
टोप बहादुर नेपाली सदस्य raju.thadarai@yahoo.com
११ पितम्बर पौडेल सदस्य pitambarpd1@gmail.com
१० चक्र बहादुर माल सदस्य eqptdivnhosai@osaih.com
किरण गाहा सदस्य kirangaha5@gmail.com
उपेन्द्र पन्डित सदस्य
गणेश अर्याल सदस्य cdon44786@gmail.com
सल्लाहकार मण्डल
रोशन श्रेष्ठ सल्लाहकार roshan_unique@yahoo.com
लोकेन्द्र फियाक सल्लाहकार lokendra.phiyak2040@gmail.com
शुक्र मोक्तान सल्लाहकार dearshukra@yahoo.com

५.२ खोबर स्थानिय समन्वय समिति २०१९- कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
बिष्णु भण्डारी अध्यक्ष bpbandari@gmail.com
बृख राम तामांग उपाध्यक्ष brikhatamang123@gmail.com
पूर्ण सुनुवार सचिव purna83prince@gmail.com
जय थारु सह-सचिव aetjaytharu@gmail.com
मोहम्मद अखलाक आलम कोषाध्यक्ष Mdakhlakh.alam6@gmail.com
कमल कडेल सदस्य kamalkandel26@gmail.com
मान बहादुर घले सदस्य
हुमनाथ भण्डारी सदस्य bhandarisamit448@gmail.com
मोहमद फिरोज सदस्य mfiroj636@gmailc.om
१० हरि बहादुर थापा क्षेत्री सदस्य
११ इश्वर याखा सदस्य
सल्लाहकार मण्डल
नरेश कुमार यादव सल्लाहकार nareshky22@yahoo.com
सत्य नारायण के.सी. सल्लाहकार satnkc@yahoo.com
मनोज शाह सल्लाहकार reecmanoz@gmail.com

५.३ अव्किक-अलहासा स्थानिय समन्वय समिति २०१९- कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
ददिराम पौडेल अध्यक्ष अध्यक्ष
दिपक प्रसाद पौडेल उपाध्यक्ष
प्रेम शंकर ठाकुर सचिव
सरोज दाहाल कोषाध्यक्ष
खुम बहादुर नेपाली सह-कोषाध्यक्ष
राजेश श्रेष्ठ सदस्य
सुरेश सुब्बा सदस्य
पुर्ण राई सदस्य
अमर थापा सदस्य
१० ताबृज आलम सदस्य
११ गोरे बहादुर छन्त्याल सदस्य
सल्लाहकार मण्डल
नारायण पासवान सल्लाहकार npaswan19@yahoo.com
रामेश्वर ठाकुर सल्लाहकार
राम बाबु मुखिया सल्लाहकार

५.४ जुबेल स्थानिय समन्वय समिति २०१९- कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
पुरुषोत्तम खड्का अध्यक्ष ptmkhadka@gmail.com
देवनारायण चौधरी उपाध्यक्ष dbn2041@gmail.com
मधुसूदन अर्याल सचिव msaryal.2019@gmail.com
कर्णविर थापा सह-सचिव karnabirthapa81@gmail.com
शैलेन्द्र शर्मा कोषाध्यक्ष Shailendrakumarsharma821@gmail.com
११ राजिव श्रेष्ठ सह-कोषाध्यक्ष stharajiv34@gmail
पुर्ण राई सदस्य 7204032@gmail.com
भिम कार्की सदस्य bhimkarkinpl@yahoo.com
सुन्दर दास सदस्य premdas4112@gmail.com
ओम गुरुङ सदस्य Gurungom888@gmail.com
१० असमानसिङ तामाङ सदस्य asmansing@gmail.com
सल्लाहकार मण्डल
निल कुमार श्रेष्ठ सल्लाहकार nil.kumar015@gmail.com
शहवाज हैदर सल्लाहकार shaider242@gmail.com
बुद्ध राज लिङखिम सल्लाहकार blraj@panda.sa

५.५ कतिफ-तारूत स्थानिय समन्वय समिति २०१९- कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
गणेश खड्का अध्यक्ष
ज्ञान बहादुर बि.क उपाध्यक्ष
रामचन्द्र पल्ली सचिव
सन्तोष गौतम सह-सचिव
शिव बि.क. कोषाध्यक्ष
चित्र परियार सह-कोषाध्यक्ष
भिम बहादुर वली प्रबक्ता
भक्त थापा सदस्य
सुवास राई सदस्य
१० सुर्य तामाङ सदस्य
११ श्याम काउछा सदस्य
सल्लाहकार
दिपक शाही ठकुरी सल्लाहकार

५.६ रहिमा स्थानिय समन्वय समिति २०१९- कार्यसमिति पदाधिकारिहरूको सुचिः

सि. न. नामावली पद इमेल ठेगान
गणेश प्रसाद आचार्य अध्यक्ष ganeshacharya748@gmail.com
दिपेन्द्र शाहा उपाध्यक्ष
टंक प्रसाद आचार्य सचिव
रुद्र खड्का सह-सचिव
राजेन्द्र चौधरी कोषाध्यक्ष
केशर जङ्ग वि.क. सह-कोषाध्यक्ष
हिरा कुमार न्यौपाने सदस्य
नरहरि बुढाथोकी सदस्य
राजेन्द्र रायमाझी सदस्य
१० सरुभ ब. पुन सदस्य
११ खडक बहादुर बि. क. सदस्य
सल्लाहकार मण्डल
चक्र सुव्वा सल्लाहकार
चन्द्रमणी राइ सल्लाहकार
दधि भट्टराइ सल्लाहकार

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.