Menu

गैरआवासीयनेपाली संघ ग्रीसको साधारण सभा सम्पन्न

२५ मे २०११

एनसिसि ग्रीसको साधारण सभा २०११ मे १५ का दिन सम्पन्न भएको छ । सो सभा बाट आगामी कार्यकालका लागी कृष्ण प्रसाद पोखरेल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित हुनु भएको छ । यसै गरी उक्त कार्य समितिमा उपाध्यक्षद्वयमा राम प्रसाद सुवेदी र कृष्ण प्रसाद पाठक, महासचिव देवेन्द्र गुरुङ्ग, सचिव शेखर कुमार पौडेल, कोषाध्यक्ष मान वहादुर फगामी त्यसै गरी सदस्यहरुमा देव वहादुर घर्ती, बम वहादुर परियार, शेर वहादुर पुन, तारा वहादुर राई, नवराज आले मगर, पदम वहादुर पुन, थल वहादुर जिसि, कृष्ण ढकाल, गोपाल खत्री, सरोज रायमाझ, महिला प्रतिनिधिमा कमला राई गुरुङ्ग र सवला मल्ल, युवा संयोजक कृष्ण वहादुर थापा र उपसंयोजकमा युवराज गैरे निर्वाचित हुनु भएको छ भने मुख्य सल्लाहकारमा यम वहादुर शाही, सल्लाहकारहरुमा कृष्ण प्रसाद काफ्ले, गजेन्द्र अर्याल र रेशमलाल पोडेल चुनिनु भएको छ ।

सो साधारण सभाका प्रमुख अतिथिमा गैरआवासीय नेपाली संघ युरोपका संयोजक क्या. हितमान गुरुङ्ग हुनुहुन्थ्यो । संयोजक देवेन्द्र गुरुङ्गले वार्षिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो ।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.