Menu

एनआरएनए क्षेत्रीय समन्वय समिती अल कासिमको चौथो अधिवेशन तथा बार्षिकोत्सब कार्यक्रम सम्पन्न ।

णएनआरएनए क्षेत्रीय समन्वय समिती अल कासिमको चौथो अधिवेशन तथा बार्षिकोत्सब कार्यक्रम सम्पन्न

गैरआवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद्  साउदी अरबको मातहतमा रहेको क्षेत्रीय समन्वय समिती अल कासिमले आफ्नो चौथो अधिवेशन तथा आठौं बार्षिकोत्सब कार्यक्रम यसै ३० अप्रिल शुक्रबारका दिन भब्यताका साथ सम्पन्न गरेको छ   ।
२०१८-२० कार्यकाल सफलताका साथ पूरा गरि २०२१-२३  कार्यकालका लागि आयोजित चौंथो अधिबेशन रम्जान दिन मिँयाको अध्यक्षतामा १४ सदस्यीय नव निर्वाचित समितिको चयन गरेको छ ।

चौथो अधिवेशन द्वारा अध्यक्षमा रम्जान दिन मियाँ, वरिष्ठ उपाध्यक्षमा कृष्ण अधिकारी, उपाध्यक्षमा बिष्णु रावल, सचीवमा ध्रुब कटुवाल, कोषाध्यक्षमा चिरञ्जीवी अर्याल, सह कोषाध्यक्षमा वीर बहादुर तमाङ, युवा संयोजकमा खिलेन्द्र राज कन्धवा, सदस्यहरुमा नुरुल जमा अन्सारी, बिनोद खड्का, सिद्दी श्रेष्ठ, रमन अर्याल, अर्जुन थापा, बद्री के.सी, अशोक सुवेदी,  चयन भएका छन् ।

कोरोना महामारीको अबस्थालाई मध्यनजर गर्दै  जुम अनलाइन प्रबिधि र सिमित समिती पदाधिकारी हरुको भौतिक उपस्थितिमा संचालन गरिएको कार्यक्रममा बिशिस्ट अतिथिहरुमा महाबाणिज्य दूतावास जेद्दाका सत्रुघन पोख्रेल, आइसिसी मध्य पुर्व संयोजक राजेन्द्र अर्याल, एनसीसी साउदिका संरक्षक राजु सैयद रहेका थिएआइसिसी सदस्य  यास्मिन बेगम, आइसिसि सदस्य नारायण पास्वान, आइसिसी सदस्य रमेश भन्डारी रहेका थिए भने  विशेष अथितिमा एनआरएनएनसिसि अध्यक्ष तेज बहादुर थापा, एनआरएनएनसिसि उपाध्यक्ष तथा आर सिसि प्रमुख सल्लाहकार बिशाल कुमार श्रेष्ठ रहेका थिए । यसैगरी अतिथिहरुमा एनआरएनए  एनसिसीका प्रमुख सल्लाहकार डम्बर यादब, साउदी अरबका वरिष्ठ उपाध्यक्ष ध्रुव रिजाल, उपाध्यक्ष रोशन कुमार श्रेष्ठ, महासचिव उमेर भट्टराई लगायत संघको राष्ट्रिय परिषद् तथा क्षेत्रीय समिका पदाधिकारीहरु, विभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरु र मिडियाकर्मीहरुको समेत सहभागीता रहेको थियोे ।

अध्यक्ष रमजान दिन मियाँ को सभापतित्वमा सचिब बिष्णु रावल तथा सह सचिब ध्रुब कटुवाल द्वारा संचालित कार्यक्रममा संस्थाका उपाध्यक्ष कृष्ण अधिकारी ज्यु ले स्वागत मन्तव्य राख्नु भएको थियो । राष्ट्रिय गानको धुन सँगै संचालित कार्यक्रम अधिबेशन ब्यानर खोलेर उद्द्घाटन गरिएको थियो ।

दुई चरणमा समापन गरिएको उक्त कार्यक्रममा पहिलो चरणमा आसन ग्रहण देखि २०१८-२० कार्यकालको कार्य प्रगति प्रतिवेदन सचीव बिष्णु रावल  र आर्थिक प्रतिवेदन वीर बहादुर तमाङ ले  प्रस्तुत गरेपछि   अध्यक्ष मियाँले २०१८-२० कार्यसमिती विघटन गर्दै र पहिलो चरणको कार्यक्रम समापन गरेका थिए ।

दोस्रो चरणको कार्यक्रम बन्द सत्र बाट सुरु भएको र निर्वाचन समितीका संयोजक बिशाल श्रेष्ठ द्वारा कार्यसमिति २०२१-२३ कार्यकालका नयाँ उम्मेद्बारीहरुको नाम जुम मार्फत उपस्तिथित अतिथिहरुमा पेस गर्दै  कोहि कसैलाई उम्मेद्बारी दिन इच्छुक भए २ मिनेटको समय दिई दाबीविरोध  भए सुझाउन  गरिएको अनुरोधमा कोहि कसैको दावी विरोध  नपरेकोले उम्मेद्बारी दिएका नामहरु नै निर्विरोध निर्बाचित भएको घोषणा गर्दै बधाई तथा सफलताको शुभकामना दिनु भयो ।

उक्त जुम अनलाइन बाट कार्यक्रममा उपस्थित प्रमुख अतिथि, बिशिस्ट अतिथि तथा अतिथिहरुले दिएको शुभकामना   मन्तव्यमा अल कासिम क्षेत्रीय समितीले गरेका अनगिन्ती सामाजिक सेवा प्रति सबै अभारी रहेको र अन्य क्षेत्र भन्दा अगाडी रहेर श्रमिकहरुको समस्या समाधान मा ठुलो योगदान दिन सफल भएको ले २०१८-२० कार्यकालका समितीलाई धन्यवाद दिदै नयाँ कार्यसमिति लाई अझै अगाडी बढ्न हौसला दिनु भयो । कार्यक्रमको अन्त्यमा सम्पुर्ण निवर्तमान कार्यसमितिलाई प्रसंसा पत्र र नव निर्वाचित पदाधिकारी हरुलाइ बधाई पत्र ले सम्मान गरिएको थियो ।

अन्त्यमा कार्यक्रम समापन गर्दै अध्यक्ष मियाँले सबै उपस्तिथित अतिथि ज्यु हरुलाइ, सहयोगी मन हरुलाइ, पत्रकार मिडिया हरुलाइ धन्यवाद ज्ञापन गर्दै कार्यक्रम समापन गरेका थिए ।

धन्यवाद
गैर आवासीय नेपाली संघ
राष्ट्रिय समन्वय परिषद्, साउदि अरब

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.